למה אנחנו?

 

 התחיבות למחיר הנמוך ביותר

אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת לוודא שבעלי הצימרים בלונו יציעו את המחירים הטובים ביותר. המחירים המוצגים באתר הינם סופיים, ואין עמלות או תוספות שמפתיעות אותך בעת ולאחר ההזמנה.

 חוות דעת אמיתיות

חוות הדעת שלנו הן מקוריות. כולן מאומתות, כלומר - רק אורחים שהזמינו צימר דרך לונו יכולים לפרסם את חוות דעתם עליו.חוות הדעת מועלית לאתר כמו שהיא ולבעל הצימר יש אפשרות להגיב עלייה.

 מודעות מהימנות

כל מודעה אשר מפורסמת בלונו נבדקת על ידי צוות האתר, וחייבת לעמוד במספר דרישות ותנאי סף על מנת שתוצג. דרישות אלה הינן מחמירות ובלתי מתפשרות, ולפיכך מנפות באופן טבעי מפרסמים לא רציניים או לא מהימנים, אז היה סמוך ובטוח כי כל המודעות המוצגות באתר הן אמיתיות.

 שירות לקוחות יוצא דופן

נציגי שירות הלקוחות שלנו זמינים באימייל, בטלפון ובסקייפ. הצוות שלנו תמיד שמח להקשיב, לעזור ולתת מענה לכל שאלה. למרות שאנחנו אתר הזמנות און-ליין, אנו נהנים מהקשר האישי עם לקוחותינו.

 קל להשוואה

אנו יודעים שאתה רוצה להיות בטוח שאתה מקבל את ההחלטה הטובה ביותר לפני שאתה מזמין, לכן אנו מאפשרים לך להשוות בקלות מאפיינים עיקריים כגון מיקום,מחיר,ציון ועוד.

 הזמנה און-ליין

מערכת ההזמנות המאובטחת שלנו מאפשרת לך להזמין צימר ישירות דרך האתר. כשאתה מוכן להזמין, לחץ על כפתור ההזמנה ובתוך 3 שלבים פשוטים - הצימר שלך.

 קל לשימוש

"ידידותי לאנשים". כך אנו נוהגים לכנות את לונו כשאנשים שואלים מה מייחד אותנו משאר האתרים. האתר נגיש, נקי ופשוט לשימוש. לא תמצא באתר פרסומות, מודעות ממומנות או באנרים מרצדים. אנו באמת רוצים שתהיה לך חווית ההזמנה הטובה ביותר.