הצהרת נגישות


אנו בחברת תלויסטה מעניקים חשיבות עליונה במתן הזדמנות שווה לאנשים עם מוגבלויות. במסגרת זו, אנו פועלים רבות כדי לאפשר לאורחים עם מוגבלות נגישות מלאה, הן ביחידות להשכרה והן בשירותי האינטרנט של החברה.

 

שירות נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש – הדרכנו והכשרנו את עובדינו בהיבטי הנגישות השונים. מטרת ההדרכות ליצור מודעות בקרב עובדי החברה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש. מוקד טלפוני נגיש – המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. אמצעים חלופיים ליצירת קשר – קיימים מספר אמצעים חלופיים ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני בפניה אלינו בדוא"ל info@tellavista.com.

הנגשת שירותי הזמנת דירות וחדרים תיעשה לבקשת אורח גם באמצעות הקראה, הודעת טקסט  (SMS או Whatsapp) ובכל אמצעי אחר שיידרש.

מספר הטלפון לצורך מענה בצורה זו הינו 054-5808680

 

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג-2013. אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות בדוא"ל או באמצעות פנייה לרכזת הנגישות.

 

התאמות נגישות לדירות

התאמות הנגישות הייחודיות לכל נכס מפורטים באתר החברה בעמוד ייעודי לכל נכס. כמו כן, לרשותנו עומדות דירות ייעודיות המותאמות לנכים, לרבות דירות במפלס הקרקע שהכניסה אליהן מונגשת גם ללא צורך בשימוש במעלית או ברמפה. לפרטים נוספים הנך מוזמן לפנות אל רכזת הנגישות.

 

פרטי קשר רכזת הנגישות של תלויסטה

שם: רעות טמשה

טלפון: 050-3092973

דואר אלקטרוני:  accessibility@tellavista.com

אנו מחויבים ליישום עקרונות הנגישות והטמעתם באופן שוטף בכל ענפי פעילותנו. נשמח לקבל הערות ותגובות במטרה תמידית לשיפור ולקידום חווית האירוח.